Hlavní navigace

Názor ke článku Proč (ne)upálit syst8máka od krtek - Z toho, co jsem ze syst8makova blogu četl...

 • 10. 9. 2007 15:04

  krtek (neregistrovaný)

  Z toho, co jsem ze syst8makova blogu četl jsem dospěl spíše k závěru, že je to "správce sítě", patrně spíše středoškolsky vzdělán (nebo neúspěšný vysokoškolák), který závidí lidem výše postaveným a hraje si trochu na něco, čím není (příspěvky typu "půjdu/nepůjdu do OSS, které byly dlouhé, ale o ničem" - působily dojmem, že chce dát najevo, že může vůbec o něčem rozhodovat.).

  Má zároveň problémy se svým osobním životem (příspěvky o ženách) a není zcela zralou a vyváženou osobností (příspěvky o střelbě, snaha "prudit ostatní" - na stránce věnované z valné části OSS jej nikoli věcně kritizuje [je nepodstatné, zda oprávněně], proklamuje svoji agresivitu, atd).

  Kdyby měl osobní život v pořádku a nepotřeboval si něco dokazovat - a kdyby něco uměl - byly by příspěvky techničtější, k věci a odbornější a bez téměř pubertálních úletů.

  Shrnuto - dle mého názoru je to někdo jako BLEK., ale na rozdíl od BLEK.a se exhibuje i mimo komiksy. A BLEK. na rozdíl od něj ví, že je mišuge.

  Je to jen můj názor, utvořený jen a pouze na základě přečtení několika příspěvků na jeho blogu, tedy se můžu samozřejmě plést.

  Nicméně zastávám názor, že takovýto blog na root nepatří - a pokud ano, tak do sekce "humor".