Jak tak koukám a čtu je tu opravdu každej odborník.
Docela rád bych rozvedl sousloví "citlivá data" > mluví se o tom je to fenomen ale CO TO JE ? Každej druhej z nás je tu konstruktér balistických raket ???
Jedno vím jistě jako hlavní počítač to nebude > ale co jako druhý atd ?
Když se podívám doma na to k čemu ho doma potřebuje domácnost tak my bychom ho krásně využili. Jeden hlavní PC a pak "mašinka" na net. Zvláště pokud cena bude příjemná.
Vzhledem k tomu že Google jen vypustil jistý nástin a zajisté bude pečlivě analizovat přání zákazníků tak finální verze se může v mnohém lišit od dnešního.
Připojení k netu nevidím jako problém > KDO zvás kdy pracuje aniž je připojen ? Myslím že kdo může tak jeho OS startuje i s připojením.
Minimálně je to projekt který má budoucnost a má velkou šanci díky natolik známému jménu prorazit. Paradoxně na to že Google je monopol je daleko lépe vnímán než M$.
*22.6.1968
Od mala mě fascinoval potenciál počítačů a od prvního osobního seznámení s nimi jsem věděl, že tahle „věcička“ je přesně tím, čím se chci zabývat celý život. Hned po maturitě jsem si našel práci, kde jsem s nimi mohl pracovat a hlavně učit se. V průběhu let jsem vystřídal řadu zaměstnavatelů a specializací (např. ekonomické systémy, implementace BIOSu pro CP/M, řízení tech. procesů) až jsem nakonec na dlouhá léta zakotvil u Delphi a databází (hlavně InterBase), nejdříve ve firmě PCS, pak AKTIS (nyní ABRA) a posléze Borland ČR. Od uvolnění zdrojových textů InterBase v r. 2000 a zrodu projektu Firebird se podílím na jeho vývoji (nyní hlavně jako QA manager). Od r. 2001 pracuji pro spol. IBPhoenix. Mým preferovaným programovacím jazykem je již dlouhá léta Python.
Přečteno 17 877×
Přečteno 17 030×
Přečteno 8 532×
Přečteno 8 516×
Přečteno 6 693×