Hlavní navigace

Názor ke článku Domácí wifi mesh pomocí Xiaomi Mi Router AX1800 od Waldauf - Kde je hranice, kde se domněnky transformují ve...

 • 29. 4. 2021 20:33

  Waldauf

  Kde je hranice, kde se domněnky transformují ve zkušeností? Kde se teorie prolíná s praxí? Kde končí teorie a má nastoupit praxe? Každý má jiné počáteční podmínky a každý si tu hranici určuje sám. Kdo si myslí, že už ví dost, začne si hrát se součástkama. Na jeho zdravém rozumu pak je zhodnotit svůj postup a výsledek a říct si, zda příprava byla dostačující nebo něco podcenil a klidně to i podělal.

  Co oceňuji na tomto blogovém článku, je snaha autora podělit se o zkušenost. Na čtecí komunitě pak je, aby mu řekla svůj střízlivý názor bez osobních urážek. Což je důvod proč jsem reagoval. Uvědomělý autor článku pak zahrne závěr vol2 ve svém článku, pokud to je zapotřebí. Když tak dělat nebude, nebude čten. Je to jednoduchý mechanismus.

  Poslední věc, kterou bych chtěl zmínit je, že profíků tady na rootu, kteří rozumějí tématice je mraky. Kolik z nich píše podobné články? (to je řečnická otázka, já to nevím :] ) Proto se mnou šije, když vidím, jak kde kdo si umí kopnout do autora jakéhokoliv článku. Ale od nich samotných jsem - tady na rootu - žádný článek nečetl.

  Za sebe to zakončím rčením mé babičky: "I pád na hubu je pohyb dopředu".

  HAWK