Hlavní navigace

Názor ke článku Proč uživatelé preferují webové emaily? od espinosa_cz - Uživateli LO se omlouvám, ale jako jedinému musím...

 • 27. 2. 2012 19:24

  espinosa_cz (neregistrovaný) 80.194.233.---

  Uživateli LO se omlouvám, ale jako jedinému musím explicitně potvrdit komentář. Nevím proč. Ve světě WordPressu jsem stále ještě začátečník. Ostatním se doufám objevují komentáře okamžitě.

  Desktopový klient emailu předpokládám že umí vyhledávat, to snad i ten nejjednodušší. Moje pointa byla, že je to často jediný funkční/používaný vyhledávací systém na desktopu. Bez ohledu na OS.

  Desktop search ve Vistě znám, i s ním jsem občas bojoval - rychlý (nic jiného bych nečekal, jedná se o indexy!), horší bylo nsatavení indexace síťových disků, klient sice pěkný, integrovaný, ale padal při náhledech MSO dokumentů. A jestli se pamatuji, tak ODF formáty nezvládal.

  Stav desktop search na linuxu je bědnější, od té doby co to zabalil Google a Beagle. Máme sice Nepomuk, Tracker, Strigi, Recoll ..ach to by bylo na dlouhé povídání, snad příště, pěkné téma na blog.

  @34 nehante porad neco prehistorickeho co jste kdesi videl.

  Kdyby jen viděl! bohužel byl nucen používat a to rok. Našel jsem link, hlásá se to jako Exchange Server 2003. Credentials už mi ale zrušili :) Ale pamatuji si, že se muselo vybrat "Public or shared computer" z těch dvou voleb co to na přihlašovací stránce nabízí. Co jsem zběžně našel na webu, tak se snad jednalo o "Light" verzi. A fungovala přesně tak mizerně jak jsem popsal.

  Konzultační firma byla MS Partner. Byla to první firma, kterou jsem zažil, kde se používali Office 2007. Které jsem jinak poprvé viděl v Mongolsku. Tam je měli dávno všude. Kromě MSO to, ale s pokrokem nepřeháněli, na všechny nové počítače se přesintalovávalo z Win7 zpět na WinXP. Jen administrativní personál měl Win7.