Hlavní navigace

Názor ke článku Stiahneš mi hudbu? Prosím prosím... od Kuře - Milí zlatí, moc Vás všechny obdivuji, že dokážete...

 • 30. 7. 2008 8:22

  Kuře (neregistrovaný)

  Milí zlatí, moc Vás všechny obdivuji, že dokážete vyprodukovat tolik irelevantního bordelu k tolikrát prodiskutovanému tématu. Hudba na CD je mrtvá, stejně jako televize, "komerční" OS nebo spalovací motor. Všechno to jsou pozůstatky offline éry, kdy internet nebyl vůbec, nebo byl velice málo datově prostupný. Jistě, multimiliardovým zábavním kolosům chvilku trvá, než si všimnou, že se pravidla změnila, ale dokážou lobovat mnohem lépe než mi civilové, a tak si třeba v UK prosadili
  http://www.rlslog.net/uk-tougher-piracy-laws-blacklists-of-pirates/

  Je zbytečné stěžovat si na OSA. Lepší stát před jejich ústředím (Čs. armády 20, Pha) se zápalnou lahví v batohu a ústavou v ruce. Pokud se správní lidé neúčastní zásadních rozhodnutí, účastní se jich špatní lidé instead.

  Výše zmíněná problematika se nově upravuje na celém světě. Důležité je, abychom se těchto změn opravdu účastnili. Jinak si naše politická "elita" zase odhlasuje nějakou ptákovinu a my jednou budeme vyprávět vnoučatům o tom, jaké to bylo, než se na našem internetu začala zavádět kontrola ne nepodobná té čínské.