Hlavní navigace

Názor ke článku Knižka o Ubuntu 10.04... kúpiť, či nekúpiť? od fri - ad 21: "vulgárně vyjadřuje" tím narážíte na to, že...

  • 16. 6. 2010 8:53

    fri (neregistrovaný) 193.179.202.---

    ad 21:
    "vulgárně vyjadřuje" tím narážíte na to, že se bibri svým vyjádřením dotkl vašich citů, protože se zase jej dotklo, že se k přání autora, protože si uvědomuje význam mít taková zadní vrátka v právním smyslu otevřená, k vydavateli (někdo tu práci napsal a někdo ji s nákladem vydal), jak má být nakládáno s jeho prací, stavíte tak, jak jste uvedl - jak napsal: je tu možnost, že by člověk ve zdůvodněném případě mohl dostat to PDF, aniž by nad skenováním, které je v rozporu s povolením, strávil byť 5 minut, a aniž by přispěl částí obsahu svých kapes. No teď, pokud bibrimu nenápíšete, pro sebe tu možnost škrtáte, i když nevím, kolik lidí je psychicky schopno jí víckrát využít, a kromě kroku A (přijmout dar) udělat krok B (poslat to dál).

    Jinak to vypadá, že když píšete "ale také ve volbě čí knihy o Linuxu budu číst a s kým povedu nad jejich obsahem diskuzi", že se asi vyjadřujete k nějakému jinému textu, než který zmiňuje tu věc s oprávněním něco dělat a poskytovat.