Hlavní navigace

Názor ke článku Je Linux ready pre bežných ľudí? od Ereque - [81]Kaa, kéž by to tak krásně fungovalo vždy....

 • 14. 7. 2008 16:18

  Ereque (neregistrovaný)

  [81]Kaa, kéž by to tak krásně fungovalo vždy. Vyhledávat něco v rapositáři byl docela opruz, počítač neustále "přemýšlel" pak se přidalo několik dalších věcí.. Dá se to, jenomže pak jsem dal aktualizovat systém a po aktualizaci jsem zůstal u černé obrazovky. Paráda, to se mi s windows opravdu nikdy nepovedlo :D

  "Tam nahore jsem poukazoval na to, ze je mezi nami jista (docela pocetna) skupina lidi, ktere by tucnak bohate stacil a nemuseli by pouzivat nelegalni sw, ktery si stejne nikdy nehodlaji koupit .."
  No oni nemusejí ani na windows. Když už se smířím s tím že budu video editovat v nějakém shitku tak je jistě něco i free. U mě na win počítači je například free prakticky všecek soft, nero stálo stovku... :D

  konqueror je hnus fialovej ;)

  Tím chci říct že cena za windows je zanedbatelná v porovnání s pohodlím, použitelností pro BFU, rozšiřitelností systému a programů a velikostí komunity. Většinu proto ani nenapadne hledat něco jiného, jiný systém.

  PS:Ocrackovanej pinacle možná padá či co, nevím...

  PPS:"cloveku ktery neni zkazen zadnym z tech desktopu je to uplne jedno. Nauci se ten co se mu strci pod nos" Jistě, jako se člověk po úrazu naučí psát nohama - když mu nic jiného nezbývá. Ale není to o pohodlí ergonomii ani ničem podobném.