Hlavní navigace

Názor ke článku Android potrebuje len dobrého právnika. Alebo nie? od imploder - [18] Taky to nebudu rozebírat, ostatně nemám náladu...

  • 12. 7. 2011 23:25

    imploder (neregistrovaný) 62.245.104.---

    [18] Taky to nebudu rozebírat, ostatně nemám náladu se v tom vrtat a nejsem právník, abych se v tom vyznal. Že v "reálném" světě právo nemá se spravedlností nic společného, právníci ovládají svět a můžou komukoliv cokoliv zatrhnout i když to není vůbec nelegální, s tím se smiřovat nebudu. To je přesně to, co oni chcou, abysme si mysleli.

    Fascinuje mě, jak se v poslední době "reálné" považuje za synonymum pro "nejhorší možné". Např. "reálná itálie" je podle představ některých lidí místo, kde jsou hnusné baráky a toulaví psi. Čím hnusnější, tím "reálnější". Místo, kde to vypadá hezky, je naopak "nereálné", "falešné". Taky všichni politici jsou už tak nějak z principu zloději a blbci a každý průměrný občan má pocit, že by jejich práci zvládl líp atd.. Prostě některé věci na světě zřejmě existují jen proto, aby bylo na co nadávat. Pokud smyslem práva není spravedlnost, tak je právo určitě taky jedna z těchhle věcí. Když to není pokažené, není to "reálné".