Hlavní navigace

Názor ke článku 10 000 rokov pred Kristom... ámen... od Karel - [13][15] Jen tak pro pořádek, Darvin svou teorii...

  • 9. 6. 2008 16:48

    Karel (neregistrovaný)

    [13][15] Jen tak pro pořádek, Darvin svou teorii nepopřel, jen bylo prokázáno, že neplatí. Rozpor s naším vnímáním je zejména v tom, že zvláště populace ČR Darvinovu teorii nezná. Učíme se tu jistou evoluční teorii a i říkáme, že je Darvinova, ale spíše by se měla nazývat "Evoluční teorie inspirovaná jinou teorií pana Darvina".

    V případě zájmu doporučuji cizojazičnou historickou literaturu (název té co jsem měl v rukou si nepamatuji). Moderní literatura má smůlu v tom, že žáci pana Darvina svého profesora korigovali aby nevypadal jako úplný blázen, takže to, co nenapsal on sám, nebo ho přímo necituje, už smysl i dává. A web je v tom úplne ztracený, každý autor si to interpretuje jak chce.

    PS: Mně ani tak nezaujaly historické a logické nesrovnalosti filmu, mě by spíš zajímalo jakou kosmetiku to tenkrát používali a čím si to čistili zuby. Ještě dnes by se s tím dalo konkurovat nejmodernějším výrobkům. A to se zanedbatelnými náklady (pokud to nevyráběli z trusu něčeho co už vymřelo) a šetrně k životnímu prostředí.