Hlavní navigace

Názor ke článku Windows Vista? Ne, děkuji... od ms - Opravdu mi to nedalo! To "Vlado L", velmi znalý...

 • 29. 11. 2007 18:14

  ms (neregistrovaný)

  Opravdu mi to nedalo!
  To "Vlado L", velmi znalý člověk napsal svoji zkušenost a své osobní hodnocení WV. Jenom tak nevím, kdo má býti tou lamou? Je to ten, který souhlasí s oním člověkem a dovoluje si používat dokonce něco jiného? Případně osobně měl střet s WV?
  W GUI je zprzněnou kopií CDE a obdobných WM. Funkčnost a ergonometrie velmi omezená. Jakýkoliv WM je vyspělejší, o desktopových prostředích jako je GNOME a KDE nemluvě.
  Že jsou jiná a vám nesednou, to jen váš problém. Linux na desktopu pro většinu domácích uživatelů je zcela použitelný. Ovšem, pokud pominu jistou skupinu, která ausgrehnet potřebuje AutoCAD, Photoshop a jiné, pro běžného uživatele naprosto nepostradatelné programy. Další skupinou jsou hráči nových herních pecek.
  Osobně také považuji W2000 za to nejlepší, co v Redmondu vytvořili. WXP byla rychlovka kvůli ukončení CP/M větve a "vývoj" WV převzalo oddělení Horsta Fuchse, převlečeného za Steva Ballmera a Hollyvood.
  Osobní invektiva: Na Slovensku znějí hlasy, že tamní rozšířenost a obliba "pohlavní" mluvy není zrovna dobrou vizitkou...