Hlavní navigace

Názor ke článku 4 nezbytné programy, kvůli kterým nemůže nikdo používat linux od Lael Ophir - [157] Problém je v tom, že většina lidí...

 • 16. 12. 2009 23:01

  Lael Ophir (neregistrovaný) 78.102.50.---

  [157] Problém je v tom, že většina lidí má "speciální" požadavek. SW pro řízení projektů, SW pro chovnou stanici psů, plemennou knihu, SW pro správu hotelu, Dragon Age (hra)...

  [165] Nikdy jsem nepsal, že vyvoj delaji (jen) fandove, nebo (jen) vyvojari IBM. Takže blábolíte vy. Ale samozřejmě můžete svůj blábol zkusit doložit.

  Termíny jako zabootuji nebo rebootuji jsou celkem běžné. Někteří lidé považují za debilní výrazy pé-céčko a com-port, a přitom ú-es-bé a el-pé-té jim přijde v pohodě (vše psáno foneticky). Doporučení: soustřeďme se na jádro věci, a ne na takové debility.

  Opravu Windows Vista spouštějte z média se stejnou lokalizací :)

  Dialogy s fixní velikostí jsou ve Windows Vista opravdu síla. Zadnice jejich autora by mela dostat razitko tezkou okovanou botou, souhlas.

  Nedoporučuji propojeni firemniho SAPu se soukromou potapecskou vybavou generalniho reditele. To je váš blábol.

  Nejsem fanda velkých tunelů, a na státních zakázkách dělám zřídka. Fakt by mi vadilo, kdyby stát psal uživatelský SW pro veřejnost z mých daní. Úkolem státu není psát office, mailového klienta, CAD apod. Stát by to dělal stejně špatně, jako když poskytoval telekomunikační služby nebo pojištění. Překvapilo by mě, kdybyste tohle rozporoval.

  Proč chcete měřit kvalitu Windows HPC zastoupením v TOP500? Vždyť je to vzorek jen 500 strojů. Navíc tržní podíl není synonymem pro kvalitu. Samozřejmě má ale vypovídací schopnost. Kdyby například MS po 19 letech existence produktu Windows HPC neměl ani 1% podílu na trhu superpočítačů, tak bych samozřejmě hovořil o špatném produktu.