Hlavní navigace

Názor ke článku Warez na kolejích, kdy tohle skončí? od LO - [46] BLEK. Z řady případů soudím, že i s...

 • 17. 12. 2007 16:29

  LO (neregistrovaný)

  [46] BLEK.
  Z řady případů soudím, že i s poruchou osobnosti se dá život užívat. Kupte si pěkný plamenomet, nebo paintballovou pistoli, skočte si padákem (třeba v Austrálii), poznejte Japonsko (doporučuje Fuka).

  Samozřejmě autorům jde vždy o peníze. Když nevydělají peníze, umřou hlady. Tedy v evropské společnosti asi neumřou fyzicky hlady, protože dostanou sociální dávky :), ale jejich život bude nelehký.

  [47] Mates (a ostatní)
  Lidé si zpravidla najdou cestu, jak své jednání ospravedlnit. Já "ukradl" SW, a tím vlastně pomohl výrobci... Jiní lidé třeba vykradou byt. Odnesou vše cenné, zbytek poškodí, osobní věci (včetně ložního prádla) vysypou doprostřed místnosti, a vykonají na ně velkou i malou potřebu. Kupodivu si to ospravedlní. Zloději obecně říkají, že si oběť nic jiného nezasloužila, že oběť něco měla a oni to potřebovali víc, že s nimi se také nikdo nemazlí, atp. Svou "práci" si sám před sebou obhájil i Josef Mengele. Lidé jsou v tomhle vynalézaví, a vy nejste výjimkou. Nechci srovnávat tahání warezu s experimenty na lidech. Chci ilustrovat, že si každý obhájí, co dělá, a to i když je to největší zvěrstvo.