Hlavní navigace

Názor ke článku HTML tabulky na web: jiný úhel pohledu od Miloslav Ponkrác - Tak to budete hodně zkritizován, protože jste většině...

 • 17. 10. 2012 9:30

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný)

  Tak to budete hodně zkritizován, protože jste většině lidí narušil a dovolil si pochybovat o článku svaté víry z mnoha (naprosto nepodložených) dogmat webdesignérů.

  Naprosto jsem nepochopil, proč by kdy měl být tabulkový layout fuj. Ale je mi to fuk. Když si webdesignéři blbnou a dělají kraviny, mě to může být jedno. Je to jejich boj, jejich věc, jejich sekta, jejich víra. Ale nikoli nic jiného, než víra a sektářství.

  Už z dostupných reakcí je vidět, že racionální diskuse se nedočkáte. Prostě tabulku jsou fuj a o tom se nedikutuje. Pokud někdo tvrdí něco jiného: upálit! Mnoho lidí vám napíše, že je to největší konina – úplně stejná konina,jako kdyby někdo tvrdil, že země není placatá nebo snad že slunce neobíhá kolem země. Jakpak asi dopadl ten kacíř Koperník? Jste v úplně stejné situaci – racionální debatu nečekejte, čekejte spíše reakci Al Kájdy v podobě webdesignérů, protože jste jim urazil jejich Alláha.

  Na to, že tabulky nejsou fuj – prostě rozumnou reakci nedostanete, protože webdesignéři si odsouhlasili na svém jehovistickém sjezdu základní článek víry, že tabulkový layout je fuj. Nikdo sice neví proč, nikdo se nad tím nezamýšlí a je to prostě fuj a o tom se nediskutuje.

  Webdesign je plný nesmyslných dogmat – ta o nesmyslnosti tabulkového layoutu je jedním z nich.

  Miloslav Ponkrác