Hlavní navigace

Názor ke článku Jak si zkrotit Australis snadno a rychle od brk - "Firefox jsem začal používat coby preferovaný prohlížeč ještě...

 • 3. 5. 2014 8:02

  brk (neregistrovaný)

  "Firefox jsem začal používat coby preferovaný prohlížeč ještě před vydáním jeho první ostré verze"

  Tak to si začal docela pozdě. Minul si období, kdy si říkal Phoenix a pak Firebird. ;o)

  Já si myslím, že to je jen bouře ve sklenici vody. Jak jsem to viděl na nějakém počítači poprvé, tak první co mě napadlo, bylo něco ve stylu WTF, ale zvykl jsem si rychle.

  Ad. 1 - Lišta doplňku mi nechybí ani trochu. Stejně jsem tam měl tři ikony, ze kterých jsem používal jednu a žralo to 1920 pixelů na šířku. U mě zbytečnost.

  Ad. 2 - Mi se to líbí a je to výraznější. Na první pohled nyní vidím, který panel mám otevřený.

  Ad. 3 - To se možná fakt nepovedlo. Nevím, jestli jsem s tím už někde dělal ve zrovna ve W7. V XP mi to bylo na háku.

  Ad. 4 - To menu byl taky z počátku nezvyk, ale nemám s tím problém. Ostatní ho tam mají a jelikož denně vystřídám dost cizích počítačů a ne každý má Firefox, tak mi to spíše i vyhovuje. Moc mi nesedí ty obrázky v menu, ale co už.

  Ad. 5 - 6 To už jsou pro mě takové hovadiny, že to neřeším. Bych byl jako ti protivné uživatelé, kteří se můžou zbláznit, když se jim náhodou při změně rozlišení sesype na jednu hromadu těch jejich 15 ikon na ploše.

  Za mě neutrální. Starý vzhled mi asi sedl víc, ale to je jen o zvyku. Za pár dnů mi to ani nepřijde a než si komplikovat život nějakým tuněním vzhledu a pak se u každého cizího počítače cítit nejistě, protože to vypadá jinak, to si raději zvyknu na tohle. Nevidím tam nic nepřekonatelného. Navíc za pár verzí můžou udělat něco, co tohle rozšíření vyblokuje a skok by byl ještě větší a možná pak i nepřekonatelný.