Hlavní navigace

Názor ke článku Co zlepšit na českých VŠ? od Radovan - ad 153, no vtip je v tom, že...

 • 8. 8. 2015 10:48

  Radovan (neregistrovaný) 88.146.198.---

  ad 153, no vtip je v tom, že trh jako takový je jenom blábol. Rozhodující je stádo, které ovládnou nejagresivnější jedinci, a ty slabší, kteří nebudou stíhat, prostě zotročí. Pak teprve vznikne volný trh, trh s otroky, který pojede na maximum možností. A vládci budou každou kořist prostřednictvím svých otroků co nejrychleji přesouvat do svých zásobáren... Což se vlastně děje už teď.
  Graviton si můžeš spinem 2 pěkně zašroubovat do (_!_), to je sto let starý blábol podobně jako dávno před ním flogiston. Dutolebci, podvodníci a pochybní vědátoři se vždycky potřebují ohánět honosně vypadajícími termíny, aby z lidí vytáhli peníze, a dělají to Šmejdi stejně jako jarmareční kouzelníci. A děláš to i ty.
  Ostatně částice bez náboje a hmotnosti vytvářející sílu působící celým Vesmírem je také proti přírodě, kdyby ses té kostky zeptal, řekla by ti že padá dolů proto že to má zakódované ve své hlavě, a dělá to stejně jako všechny kostky před ní odjakživa. Jinak to dělat nebude a nechce, protože první kostka to tak provedla, a událost je od té doby zapsaná v protonaci, podle které se všechny další kostky budou řídit, stejně jako nebeská tělesa.
  Když tak koukám na tvůj slovník, nechtěl by ses začít ohánět něčím novějším než náboženskými spisky z devatenáctého století? Děláš tu totiž ze sebe úplně zbytečně blbce, všichni tu z tebe mají akorát strandu stejně jako z blábolících Jehovistů.